Home   |   Customer Service   |   Join Our Mailing List
 
 

BOOMBOX (UKRAINE)

 


Vesna Tickets sponsors

Etvnet - онлайн-тв - 347-474-5809

Першого березня 2023 року гурт «Бумбокс» почали тур Північною Америкою з концерту у Ванкувері. Тоді ще ніхто не здогадувався, що цей тур стане наймасштабнішим, і найприбутковішим туром по США і Канаді в історії гурту. Цієї надмети і намагалась досягнути банда, і логіка тут проста, чим більше грошей ми зберемо, тим більше необхідних речей отримують Сили Оборони України.

Підтримка тих, хто прийшов на концерти, ваша підтримка, була шаленою: в більшості міст квитки були розпродані вщент, мерч закінчився в четвертому місті, а нова на той час для нас справа донати на концертах, били рекорди.

Завдяки людям, хто відвідав концерти, фонду Help Heroes From Ukraine та Resilience Entertainment було придбано 10 пікапів і спорядження на суму 150 000 доларів. Через рік, такої короткої паузи, до речі, якої ніколи не було, і говорить вона про довіру фанів та промоутерів, «Бумбокс» повертається в США і Канаду. Концертів буде більше, вони будуть не менш потужними, нам всім потрібна ця музтерапія. Ми не знаємо зберемо ми в весняному турі більше або менше грошей, звичайно хотілося б більше, але знаємо що витрачені вони будуть на боротьбу з ворогом. Дякуємо що підтримуєте ЗСУ, друзі, дякуємо що ходите на концерти. Разом переможемо.

  Wed, April 03, 2024, 9:00 РМ — Vogue Theatre, Vancouver, BC
  Find Tickets  
 
  Fri, April 05, 2024, 9:00 PM — Club Sur, Seattle, WA
  Find Tickets  
 
  Sun, April 07, 2024, 9:00 PM — City Nights Club, San Francisco, CA
  Find Tickets  
 
  Tues, April 09, 2024, 8:00 PM — Avalon Hollywood Nightclub, Los Angeles, CA
  Find Tickets  
 
  Fri, April 12, 2024, 9:00 PM — Sport of Kings at Gulfstream Park, Miami, FL
  Find Tickets  
 
  Sat, April 13, 2024, 9:00 РМ — Park West, Chicago, IL
  Find Tickets  
 
  Wed, April 17, 2024, 9:00 PM — The Howard Theatre, Washington, DC
  Find Tickets  
 
  Thurs, April 18, 2024, 9:00 PM — Pokrova Parish Banquet Hall, Cleveland, OH
  Find Tickets  
 
  Sat, April 20, 2024, 8:00 РМ — Concourse, Philadelphia, PA
  Find Tickets  
 
  Sun, April 21, 2024, 9:00 PM — Melrose Ballroom, New York City, NY
  Find Tickets  
 
  Wed, April 24, 2024, 9:00 РМ — The Palace Theater, Calgary, AB
  Find Tickets  
 
  Thurs, April 25, 2024, 9:00 РМ — Union Hall, Edmonton, AB
  Find Tickets  
 
  Sat, April 27, 2024, 9:00 PM — Rialto Theatre, Montreal
  Find Tickets  
 
  Sun, April 28, 2024, 9:00 PM — The Opera House, Toronto, ON
  Find Tickets  
 




 
  Copyright © 2024 VesnaTickets.com     All rights reserved Home | Customer Service | About us | Terms & Conditions