Home   |   Customer Service   |   Join Our Mailing List
 
 

WELLBOY + SHUMEI + YAKTAK - NORTH AMERICAN TOUR 2023

 


Vesna Tickets sponsors

Интернет-ТВ +1-855-961-4571.

Лучшее онлайн ТВ в США - TelecolaTV.net, (888) 204-4350

Караоке-система для дома нового поколения! 877-755-7464

Найяскравіші представники нової української сцени анонсували тур North America!
12 міст, серед яких Едмонтон, Сіетл, Сан-Франциско, Лос-Анжелес, Вініпег, Монреаль, Торонто, Маямі, Вашингтон DC,Філадельфія, Чикаго та Нью-Йорк.

Антон WELLBOY, чиї «Вишнi» звучать у всіх куточках України, а легендарнi «Гуси» стали першим україномовним треком, який потрапив до ТОП 100 РОКУ Apple Music Ukraine вже у січні 2023 заспіває у США та Канаді.

Разом із Wellboy у турі на підтримку України виступить Олег SHUMEI, нове обличчя українського шоубізнесу, співак з уникальним вокалом. Його відео «Біля тополі» - про матір, яка чекає сина з війни вже зібрало майже 10 млн переглядів на Youtube, та стало гімном в кожній українській сім‘ї.

Та Ярослав Карпук, більше відомий як YAKTAK, фіналіст п'ятого сезону співочого талант-шоу «Голос. Діти». У лютому Ярослав запустив свій сольний проект та почав писати нову сторінку своєї музичної історії, розірвавши соцмережі своєми чуттєвими піснями.

  Thurs, Jan 12, 2023, 8:00 PM — TBA, Edmonton, AB
  Find Tickets  
 
  Fri, Jan 13, 2023, 8:00 PM — Club Sur, Seattle, WA
  Find Tickets  
 
  Sat, Jan 14, 2023, 7:00 PM — City Nights Club, San Francisco, CA
  Find Tickets  
 
  Sun, Jan 15, 2023, 8:00 PM — Whisky A Go Go, Los Angeles, CA
  Find Tickets  
 
  Thurs, Jan 19, 2023, 8:00 PM — TBA Winnipeg, Winnipeg, MB
  Find Tickets  
 
  Fri, Jan 20, 2023, 8:00 PM — Theatre Plaza, Montreal
  Find Tickets  
 
  Sat, Jan 21, 2023, 8:00 PM — The Opera House, Toronto, ON
  Find Tickets  
 
  Sun, Jan 22, 2023, 8:00 PM — Tatiana Club & Restaurant, Miami, FL
  Find Tickets  
 
  Thurs, Jan 26, 2023, 8:00 PM — TBA - Washington DC, Washington, DC
  Find Tickets  
 
  Fri, Jan 27, 2023, 8:00 PM — Ресторан Golden Gates, Philadelphia, PA
  Find Tickets  
 
  Sat, Jan 28, 2023, 8:00 PM — Logan Square Auditorium, Chicago, IL
  Find Tickets  
 
  Sun, Jan 29, 2023, 8:00 PM — Melrose Ballroom, Queens, NY
  Find Tickets  
 




 
  Copyright © 2022 VesnaTickets.com     All rights reserved Home | Customer Service | About us | Terms & Conditions