Home   |   Customer Service   |   Join Our Mailing List
 
 

IВО БОБУЛ

 


Vesna Tickets sponsors

Интернет-ТВ +1-855-961-4571.

Лучшее онлайн ТВ в США - TelecolaTV.net, (888) 204-4350

Іво Бобул — український співак і композитор, педагог і артист. Його життя спочатку не було легким, але йому вдалося домогтися всього самому.
Творчість співака стала відрадою для багатьох українців, які люблять музику для душі та серця. І неважливо, старі це пісні чи нові. Ви пам'ятаєте його «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «Все золото світу», «А липи цвітуть», чи «Одна єдина»? Як їх можна не любити, коли в словах і в музиці стільки добра, надії та віри?

Сьогодні пісні Іво Бобула стали ще більш значущими, ще більш душевними і їхні шанувальники із задоволенням збираються в залах України, щоб знову стикнутися з прекрасним. Цього разу співак виступить в затишній залі Девідзон радіо новою програмою «Любов крізь літа», тож завітайте на теплий вечір- зустріч з Іво Бобулом.

Народный артист Украины Иво Бобул – певец, композитор и педагог. Его жизнь изначально не была легкой, но ему удалось добиться всего самому.

Творчество певца стало отрадой для многих украинцев, которые любят музыку для души и сердца. И неважно, старые это песни или новые. Вы помните его «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «А липи цвітуть», «Все золото світу» или «Одна єдина»? Как их можно не любить, когда в словах и в музыке столько добра, надежды и веры?

Сегодня песни Иво Бобула стали еще более значимыми, еще более душевными и их ценители с удовольствием собираются в залах Украины, чтобы вновь соприкоснуться с прекрасным.

На этот раз певец выступит в уютном и теплом зале Девидзон радио, с новой программой «Любов крізь літа», поэтому не упустите возможность и ждем Вас 18 февраля в 6 вечера!

  Sat, Feb 18, 2023, 6:00 РМ — Гостиная Davidzon Radio, Brooklyn, NY
  Find Tickets  
 
 
  Copyright © 2023 VesnaTickets.com     All rights reserved Home | Customer Service | About us | Terms & Conditions