Home   |   Customer Service   |   Join Our Mailing List
 
 

DMITRY GORDON

 


Vesna Tickets sponsors

Etvnet - онлайн-тв - 347-474-5809

Дмитро Гордон, найвідоміший український журналіст, виступить у Сіетлі 26 жовтня на сцені Edmonds Center for the Arts з творчим вечором. У глядачів також буде унікальна можливість поставити свої запитання до нього.

З моменту повномасштабної війни тур по США стане першим виїздом для Дмитра Гордона за межі України.

Дмитро Гордон - ворог Путіна та противник російського авторитарного режиму. Проти нього в Росії відкрито три кримінальні справи. Дмитра Гордона внесено до реєстру терористів і екстремістів, визнано іноагентом, заочно заарештовано Басманним судом Москви і оголошено в розшук.

На Дмитра Гордона в соцмережах підписано понад десять мільйонів людей у всьому світі, його легендарні інтерв'ю дивляться десятки мільйонів, його меми завірусилися у мережі.

Дмитро активно допомагає ЗСУ. Частину коштів від концертів у США буде спрямовано на пряму фінансову підтримку українських захисників.

Дмитрий Гордон, известнейший украинский журналист, выступит в Сиэтле 26 oктября на сцене Edmonds Center for the Arts с творческим вечером.

У зрителей также будет уникальная возможность задать свои вопросы Дмитрию.

С момента полномасштабной войны – тур по США станет первым выездом для Дмитрия Гордона за пределы Украины.

Дмитрий Гордон - враг Путина и противник российского авторитарного режима. Против него в России открыты три уголовных дела. Дмитрий Гордон внесен в реестр террористов и экстремистов, признан иноагентом, заочно арестован Басманным судом Москвы и объявлен в розыск.

На страницы Дмитрия Гордона в соцсетях подписаны более десяти миллионов человек во всем мире, его легендарные интервью смотрят десятки миллионов, его мемы завирусились в сети.

Дмитрий активно помогает ВСУ. Часть средств от концертов в США будет направлена на прямую финансовую поддержку украинских защитников.

  Thurs, Oct 26, 2023, 8:00 PM — Edmonds Center for the Arts, Seattle, WA
  Find Tickets  
 
 
  Copyright © 2023 VesnaTickets.com     All rights reserved Home | Customer Service | About us | Terms & Conditions